Встановлення лавок паркових вздовж центральних вулиць міста. На реалізації

Доданий
29.07.2020
Номер
6
Комунальне господарство

Найбільш протяжні вулиці міста, за вийнятком вулиці Свободи, не облаштовані лавочками. Тому, проєктом передбачається встановлення лавок вздовж вулиці Чернігівська та вулиці Депутатська. Це покращить пересування вулицями міста мамам з візочками, пенсіонерам, людям з інвалідністю, іншим мешканцям та дасть їм можливість, при бажанні, перебувати на вулиці більш тривалий час.

Автор проєкту
Ксенія
Ксенія Рябоконова
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Виходячи на прогулку з дитиною, йдучи до парку, скверу, територіального центру, ринку, супермаркету вздовж вулиць Чернігівська та Депутатська, пішоходи різних соціальних груп стикаються з неможливістю перепочити на своєму шляху, або просто посидіти в тіні дерев.
Відсутність вуличних лавок на найбільш протяжних та прохідних вулицях міста не дає можливості пішоходам вільно пересуватись по місту порівняно з автомобілістами. Це створює гендерну нерівність між ними у користуванні інфраструктурними, соціальними, культурними та іншими об'єктами міста.

Мета проекту

Шляхом облаштування вуличними лавками найбільш прохідних вулиць міста, що ведуть до основних інфраструктурних, соціальних, культурних об'єктів, створити умови комфортного пересування пішоходів по місту.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановити лавки вздовж вулиці Чернігівська та Депутатська.

Для кого цей проект

Пішоходи міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Вибір постачальників.
2. Підписання угод.
3. Поставка лавок та матеріалів.
4. Встановлення лавок.

Ключові показники оцінки результату проекту

Показниками оцінки результатів проєкту може бути як відгуки мешканців міста, так і, наприклад, зменшення рівня забруднення навколишнього середовища через те, що деякі автомобілісти відмовляться від чергової поїздки на користь пішої прогулки.
Екологічна свідомість та виховання культури відпочинку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Коливання курсу гривні, несвоєчасні поставки товару.

Приклади (кейси) схожих рішень

вулиця Свободи

Фотографії